Анатолій Гриценко уже назбирав 2,5 мільйона на вибори

Гриценко каже, що йому перераховують гроші бабусі, бізнесмени і всі, "кого дістали" і хто не згідний жити за діючими правилами.

На особистий рахунок голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Анатолія Гриценка для реєстрації його кандидатом на пост президента України надійшло 2 503 109 гривень.

Про це повідомили у прес-службі Гриценка.

Цієї суми достатньо аби стати учасником президентських перегонів, оскільки з 10 вересня набув чинності змінений Закон "Про вибори президента України", згідно якого застава для участі у президентській кампанії з 500 тисяч гривень збільшилася до 2,5 мільйонів .

У мене немає таких грошей, не накрав. І у олігархів я їх теж не братиму – бо на посту президента реалізовуватиму власну, а не їхню програму, захищатиму інтереси всіх 46 мільйонів громадян, а не кількох заможних сімей", - зазначив Гриценко у Львові, де перебуває з робочою поїздкою.

За повідомленням прес-служби, людей, що повірили голові "Громадянської позиції", виявилося багато. "Зі всіх регіонів України щоденно надходять кошти: хтось перераховує 10, хтось 20, хтось тисячу, а хтось сотні тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Представники малого та середнього бізнесу відправляли на рахунок Гриценка від декількох десятків до 150 тисяч гривень.

"Це означає одне – їх вже дістало. Вони не згодні жити за правилами, коли нормально працювати може лише той, хто платить побори та носить хабарі. Жоден з представників бізнесу сьогодні не висуває мені ніяких умов, вони просто підтримують ту позицію, з якою я виступаю. Їм потрібні чесні й стабільні правила гри для всіх, яких дотримуватиметься і президент, і уряд, і судова та правоохоронна системи. Я готовий це забезпечити", - наголосив голова "Громадянської позиції".

Нагадаємо, 10 вересня набув чинності змінений Закон "Про вибори президента України", згідно якого застава для участі у президентській кампанії з 500 тисяч гривень збільшилася до 2,5 мільйонів.

Читайте також:

Гриценко закликав Ющенка і Литвина відмовитися від участі у виборах

Гриценко попросив українців допомогти йому матеріально

Гриценко вирішив потягатися в президентській гонці

Гриценко обіцяє влаштувати для чиновників провокацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: