Борги Києва сягнули 6 мільярдів гривень

Найбільше недовиконання надходжень від податків на доходи фізичних осіб, продажу землі та нематеріальних активів.

Один із лідерів Блоку Кличка, голова Української селянської демократичної партії Дмитро Андрієвський заявляє, що борги Києва катастрофічно зростають.

"Недовиконання дохідної частини бюджету наближається до 6 мільярдів гривень, і ситуація погіршується з кожним днем", - наголосив депутат.

За даними Андрієвського, найбільше недовиконання надходжень від податків на доходи фізичних осіб (1,244 мільярда гривень), продажу землі та нематеріальних активів (1,07 мільярда гривень) і незрозумілих "інших надходжень" (2,1 мільярда гривень).

"Фантастичні бюджетні прожекти та обіцянки Черновецького, як ми і попереджали, виявилися мильними бульбашками", - підкреслив Андрієвський.

За його словами, жоден з цих "сумнівних з правової точки зору та відверто незаконних прожектів - платні обіди з чиновниками, розрекламований розпродаж автопарку, збільшення вартості паркування, блокування коліс, введення різних поборів та інше не принесли в бюджет міста ані копійки".

Виконання видаткової частини бюджету, за словами Андрієвського, свідчить про наближення бюджетного колапсу, повідомляє прес-служба депутата.

"На сьогодні фінансування міста недоотримало кожну третю заплановану гривню. На 875 мільйонів гривень недофінансовано будівельну галузь, на 677 мільйонів гривень - соціальний захист та соціальне забезпечення, на 204 мільйони гривень - охорону здоров'я", - додав Андрієвський.

Він наголосив, що майже 2 мільярди гривень становлять борги перед державою.

"Місто вже проїло 1,2-мільярдну позику: за останній місяць комунальна сфера влізла у борги - більше ніж на 73 мільйони гривень. Бюджетні прогнози на останній квартал невтішні. Київ зусиллями Черновецького летить у боргову яму. І виправити становище ця влада не зможе", - додав депутат.

Читайте також:

Київ може захлинутися в побутових відходах

Донецьк і Київ стали лідерами за рівнем невиплати зарплати

Черновецький отримав кредит у 300 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: