Андріївську церкву в Києві закрили

Біля Андріївської церкви обвалилися сходи, і храм закрили для священиків та відвідувачів до середини грудня.

У Києві через ремонт паперті тимчасово закрили Андріївську церкву: біля храму обвалилися сходинки. Роботи з укріплення конструкцій триватимуть 5 тижнів.

Поки всі заплановані обряди проводять в приміщенні УАПЦ біля Михайлівського собору, повідомив настоятель Андріївської церкви Митрофорний Протоієрей отець Віталій (Даньчак).

"Ми просили не закривати храм під час ремонту паперті, а прокласти кладку від сходів до входу. Нам обіцяли це зробити, але потім відмовилися", - поскаржився він, додавши, що замість обіцяних двох тижнів священнослужителі залишаться "без даху над головою" більше місяця.

"Нас навіть не пустили до церкви, щоб забрати журнал записів на проведення обрядів, і ми не можемо попередити людей про їх відміну", - сказав отець Віталій.

Начальник будівельної ділянки Сергій Стадний повідомив, що про обумовлену дату закриття церкви будівельники попередили керівництво храму за три тижні спеціальним листом.

Зараз до Андріївської церкви можна потрапити лише будівельними лісами. За словами будівельників, про жоден місток для відвідувачів не може бути й мови - це небезпечно. За прогнозами, всі роботи на об'єкті будуть завершені максимум за п'ять тижнів.

Читайте також:

У Києві пограбували Андріївську церкву

В Києво-Печерській Лаврі обвалилася стіна

Андріївська церква тріснула

Пам'ятник Святому Володимиру в Києві сповзає у Дніпро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: