Андрухович назвав Ющенка Франкенштейном

Юрій Андрухович зізнався, що колись підтримував Ющенка, поки той не перетворився на "якогось пекельного руйнівника ідеалів".

Український письменник Юрій Андрухович вважає, що з приходом до влади президента Віктора Ющенка відбувся експеримент, за котрим здавалося, що об'єднання Сходу і Заходу України відбулося, однак цього не сталося.

"Ми виростили цього Франкенштейна, який родом з-під російського кордону, а виявилося, що нічого не вдається об'єднати, не той хлопчик, треба наступного Франкенштейна ростити", - про це заявив письменник в інтерв’ю.

Андрухович зізнався, що на виборах президента в 2010 році в першому турі голосував за Ющенка, однак опісля радикально змінив до нього ставлення.

"У 2004 я голосував за нього як за добро, а в 2010 як за менше зло", - стверджує він.

"Він ще, будучи діючим президентом, став настільки відверто допомагати Януковичу перемогти у другому турі, що я по-іншому побачив усю картину: можливо, це був якийсь засланий на 5 років козачок, який, експлуатуючи український патріотизм або націоналізм (можемо по -різному називати), дуже навіть непогано подбав про матеріальні інтереси сім'ї, розіграв таку шароварну оперетку і в результаті пішов на спочинок з непоганим поповненням всіх своїх засіків", - зазначив письменник.

Андрухович наголосив, що все більше і більше схиляється до цієї "насправді, жахливої думки".

"Якщо це так, то Ющенко - не просто політичний шулер, який досить вдало розіграв свою партію, а якийсь пекельний руйнівник ідеалів ...", - сказав він.

Також Андрухович заявив, що в Україні, пострадянській країні, галичанин ніколи не може стати президентом.

Читайте також:

Андрухович: для Донбасса угнетатель всегда сидит в Киеве

Андрухович: Янукович зробить державною мову попси і блатняка

Андрухович: галичанину ніколи не стати президентом України

Андрухович: Янукович як Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: