Андруховичу й Забужко запропонували написати Конституцію

У "Нашій Україні" вважають, що нову Конституцію мають писати моральні авторитети.

Конституцію України мають написати Ліна Костенко, Забужко і Андрухович та інші письменники. Таку думку висловив народний депутат від партії "Наша Україна" Тарас Стецьків.

На його думку, Конституційна асамблея, що прийматиме нову редакцію українського Основного Закону, повинна складатися не з політиків, а з відомих громадських і культурних діячів.

Стецьків заявив, що однією із головних ідей, які він відстоює у своїй політичній діяльності, є прийняття нової редакції Конституції України на "конституційних зборах". "Туди не мали би права обиратися діючі політики, діючі чиновники і діючі судді, щоб суспільство обрало моральних авторитетів в таку конституційну асамблею. Саме такі незаангажовані люди, на моє переконання, можуть написати добру Конституцію для України", - сказав депутат.

"Моральні авторитети – їх є багато в Україні: Оксана Пахльовська, Ліна Костенко, Оксана Забужко, Юрій Андрухович і так далі. Туди могли би бути обрані і священики, і діячі культури", - уточнив Стецьків.

"Моя логіка завжди полягала в тому, що політики ніколи не напишуть доброї Конституції, бо вони – заангажовані люди, вони борються за владу і завжди будуть тягнути повноваження на себе", - додав нардеп.

Нагадаємо, що Тараса Стецьківа було визнано найбільш корисним для рідного міста львів'янином у центральній владі.

Читайте також:

Андрухович: для Донбасса угнетатель всегда сидит в Киеве

Тимошенко: у новій Конституції слід прописати дострокову зміну президента

Литвин: Конституцію треба переписати до весни

Янукович зізнався, що таки хоче переписати Конституцію

ПР готова переписати Конституцію: на це є 300 голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: