Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ані передач, ані листів: батько незаконно утримуваного в РФ Гриба розповів про повну ізоляцію сина

Востаннє його бачила матір півтори хвилини перед засіданням судом.

Російські слідчі хочуть повністю ізолювати українця Павла Гриба від суспільства, щоб домогтися від нього визнання звинувачень.

Про це розповів батько заручника Ігор Гриб, передає UATV.

Чоловік сказав, що востаннє бачила Павла його матір, коли їздила на суд три тижні тому. Це тривало буквально півтори хвилини, оскільки, як і раніше, суддя зробив засідання закритим. "Вони кажуть, там можуть розглядатися якісь секретні моменти", – пояснює батько Павла.

Він переконаний, що це робиться, щоб повністю ізолювати Павла від суспільства, тиснути на нього, і зрештою домогтися визнання звинувачення, яке йому висуває російське слідство.

Батько також розказав, що сім’я не отримує об’єктивної інформації щодо стану здоров’я Павла, адже для цього треба провести повноцінне дослідження з апаратурою, якої там нема. "Зрозуміло, що російські медики пишуть, що він здоровий", – розповідає Гриб.

ВідеоЖиття українця Павла Гриба, якого утримують у російському СІЗО, у небезпеці

Про це написав на своїй сторінці у Facebook його батько Ігор Гриб. У Павла - через сильний біль у животі - погіршився стан здоров'я. Але адміністрація СІЗО на скарги не реагує і не надає медичної допомоги. Гриб-молодший потребує щоденного приймання спеціальних ліків.

Життя українця Павла Гриба, якого утримують у російському СІЗО, у небезпеці

До того ж батько Павла зауважив, що до сина нікого не пускають на побачення. "За всі 9 місяців тільки 3 рази допустили консулів і адвоката". На всі прохання та клопотання щодо зустрічі матері та сина лунає негативна відповідь.

Окрім цього, Ігор Гриб наголосив, що до сина не доходять ані передачі, ані листи. "За увесь час йому від нас дійшов 1 лист, і ми від нього отримали 1 лист перед Новим роком". Також дивом до заручника потрапив лист від українця зі словами підтримки. "Його утримують в інформаційному вакуумі, навіть російські газети йому не передають листів", – сказав батько.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили.

Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції