Аномально рання весна: на півдні Одещини зацвіли абрикоси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За останні півстоліття таке спостерігалося лише один раз.

У приморських районах Одеської області почалося цвітіння абрикос. Зазвичай перші квіти на цих плодових деревах з'являються тут на три тижні пізніше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На квітки одразу прилетіли бджоли, але ботаніки попереджають: те, що абрикоси рано зацвіли, зовсім не означає, що плоди з’являться швидше. Це залежить від того, чи зберігатиметься аномальне тепло у наступні дні. "Зараз головне, щоби не було заморозків. Перші абрикоси можна їсти в червні, котрі визріють у Бессарабії", - каже провідний науковий співробітник Національного природного парку "Тузлівські лимани" Олена Попова.

ВідеоАномально рано зацвіли абрикоси на півдні Одещини

Зазвичай, перші квіти на цих плодових деревах з'являються тут на три тижні пізніше. За останні півстоліття був лише один виняток, кажуть місцеві природознавці. І поки одесити милуються ніжним цвітінням, метеорологи застерігають: тут нічого втішного, все це - чергова ознака серйозного розбалансування клімату на планеті.    

Аномально рано зацвіли абрикоси на півдні Одещини

Таке цвітіння абрикосових дерев у березні фахівці називають аномалією навіть для найтеплішої частини Одещини – Бессарабії. Найчастіше вони починають розквітати в середині квітня. Еколог Іван Русев пригадує, що 30 років тому абрикоси зацвіли в останні дні березня, але щоби в середині місяця – такого в цих широтах ще не було. "Бруньки з’явилися десь днів десять назад. Ніколи не бачив такого раннього цвітіння. Це якийсь знак, що в природі відбуваються певні кардинальні зміни", - каже начальник науково-дослідного відділу Національного природного парку "Тузлівські лимани" Іван Русев.

Природа сигналізує про аномально ранній початок весни: вже обживають своє літнє житло лелеки, а на верхівці квітучої абрикоси виспівує шпак. "Це та аномалія, яка поступово перетворюється в норму. Тенденція до того, що цвітіння буде наставати все раніше і раніше абсолютно для всіх культур", - каже начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко. Але швидке потепління фахівців більш турбує, ніж радує, бо кліматичні зміни на планеті стають дедалі очевиднішими та загрозливішими.

Як повідомлялося, внаслідок глобального потепління Україна перетворюється в субтропіки. Відтак аграрії перелаштовуються на культури, які не були притаманні для наших широт. Українці тепер пробують вирощувати персики, ківі, нут, сочевицю, сорго тощо. "Культури, які зазвичай вирощувалися в степовій зоні, наприклад, соняшник, який потребує багато сонця і високих температур, зараз масово вирощується в північній та західній Україні. То є такий зсув", - каже генеральний директор Клубу аграрного бізнесу Тарас Висоцький.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції