Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анонімний доброчинець купив для багатодітної родини воїна АТО новий будинок

Підприємець із Львівської області перейнявся долею сім’ї захисника України.

Багатодітна родина бійця АТО на Львівщині отримала від невідомого добродійника ключі від нового житла. Натомість дарувальник попросив одного – анонімності, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ангеліна – наймолодша з дев’яти доньок Марії, їй лише три місяці. Дві старші дівчинки вже поїхали з дому, інші тісняться разом з мамою в одній кімнаті на 22 квадратних метрах. "Місця мало для одягу, то є дівчата – вони більше перевдягаються", - каже багатодітна мама Марія Ракус.

ВідеоБагатодітна родина бійця АТО на Львівщині отримала від невідомого добродійника ключі від житла

Будинок в подарунок. Багатодітна родина бійця АТО на Львівщині отримала від невідомого добродійника ключі від нового житла, натомість дарувальник попросив одного – анонімності. До цього сім'я з дев'ятьма дітьми жила в одній кімнаті гуртожитка і уявити не могла, що матиме власний будинок. 

Багатодітна родина бійця АТО на Львівщині отримала від невідомого добродійника ключі від житла

Дівчатка їдять по черзі, бо розміститися разом на крихітній кухні ніде. Уроки теж вчать одна за одною, у дзвінкому галасі. Поки Марія за дітьми доглядає сама – останні два роки її чоловік був в АТО, зараз зліг до лікарні із серцем. Наприкінці літа жінці у соцмережі написав незнайомець, який прочитав про неї у газеті. "Елементарні питання, вийшов на поріг і каже: у вас тут треба все кардинально міняти. І спитався, де сільська рада", - розповіла багатодітна мама.

Через кілька днів він, Марія та секретар сільради вже шукали для родини нове житло. "Від 10 до 15 тисяч, але йому все не подобалося, бо будинки були в занедбаному стані і досить такі по площі малі", - розповіла секретар Куровицької сільської ради Ірина Бундза. "Я ще досі не вірю, що таке може бути, що людина просто витягнула таку суму і положила за когось – без того, без понтів", - зізнається Марія Ракус.

Фотогалерея "Українські воїни сьогодні найбільш шановані". Порошенко прийшов до військових у госпіталь (14 фото)

Про благодійника вона знає небагато – звати його Сергій, він має дружину і 3-річного сина. У сільраді кажуть, що чоловік з сусіднього села, часто їздить за кордон, але чим займається – не уточнюють, бо він просив про анонімність. "Кажу, чому ви це робите, для чого? А він каже: я можу це зробити. Повірити в це було дуже важко, ми спочатку подумали, що нас просто, з нами жартують", - каже Ірина Бундза.

Але то був не жарт. Будинок на майже сто квадратних метрів тепер належить Марії, ба більше – Сергій допомагає з ремонтом і меблями. Майстри проводять каналізацію та встановлюють парове опалення – Новий рік родина Ракус зустрічатиме уже у новому домі. Біля хати велике подвір’я та сад, яким новосельці тішаться найбільше. Жінка досі не може оговтатися від щастя, бо думала, що таке можливо хіба що у кіно. "Мрії збуваються, якщо дуже добре мріяти, то мрії збуваються", - каже вона.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції