Антифейк: Супрун розповіла, хто такі "вакцинатори" і чи будуть примусово робити щеплення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вакцинуватимуть дітей за обов’язкової умови — згоди від батьків.

Хвороби не мають кордонів, а антинауковий рух проти вакцин — спільна проблема і для України, і для США , і для всього людства. Недовіра до необхідності робити щеплення зростає всюди. Через віру в міфи, навіть у країнах з високим доходом та вільним доступом до вакцин, рівень охоплення населення щепленнями катастрофічно падає.

Про це пише в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.

Хвороби не мають кордонів. Матеріал The New York Times про те, як боротися з антивакцинаторами, ілюструє робота...

Опубліковано Уляна Супрун Понеділок, 21 січня 2019 р.

World Health Organization (WHO) оцінили відмову від щеплень, як одну з глобальних загроз для здоров’я в світі у 2019 році.У Нью Йорку вже зараз відбувається найстрашніший спалах кору за останні десятиліття. Понад 100 тисяч американських дітей не отримали жодних вакцин, і мільйони людей отримали лише деякі важливі щеплення.

На жаль, в Україні поширюють цю брехню навіть деякі лікарі та народні депутати.

Міністерство охорони здоров'я України підготували черговий антифейк щодо спецоперації по щепленню, яку розпочали у Львівській області, зокрема, хто насправді “вакцинатори” та чи будуть відбуватися примусові щеплення дітей.

ВідеоЧи можуть дітей не допустити до навчання без щеплень

Не допускати в школу та дитсадочки невакцинованих дітей. Про це йдеться в листі до голів облдерожадміністрацій, який підписали МОЗ та Міністерство освіти. В Україні нині неблагополучна епідемологічна ситуація - йдеться в документі. А з початком нового навчального року ризик інфекцій зростає. Тому усі діти мають обов'язково бути щепленими. Але чи не порушує це гарантованого Конституцією права на освіту? Сніданок розбирався.

Чи можуть дітей не допустити до навчання без щеплень

Вакцинатор — це не посада, а роль медпрацівника у мобільній групі фахівців, які проводитимуть вакцинацію населення.

Для здійснення вакцинації можуть бути залучені лише ті медичні працівники (лікар, фельдшер, молодший спеціаліст з медичною освітою), які пройшли спеціальну щорічну підготовку та володіють правилами організації і технікою проведення щеплень, а також навичками надання невідкладної допомоги. Медики, які не пройшли спеціальну підготовку, не допускаються до проведення щеплень.

Нікого не вакцинуватимуть примусово. Вакцинуватимуть дітей у Львівській області за обов’язкової умови — згоди від батьків.

«Спецоперація — це захід, щоб підвищити рівень імунізації і захистити українців від смертельно небезпечної хвороби. Чому потрібен такий захід?», - додала Супрун. 

 В Україні у 2018 році на кір захворіли понад 54 тисячі людей.

 Це у 10 разів більше ніж попереднього року.

 Лише за два тижні цього року на кір захворіли понад 5 тисяч українців, двоє померли.

«Зробити щеплення — єдина можливість захиститися від хвороби», - резюмувала Супрун.

ВідеоУ Польщі планують заборонити в'їзд до країни іноземцям без щеплень

Міністерство охорони здоров`я Польщі готує законопроект, який заборонить в`їзд до країни невакцинованим громадянам інших країн. Причиною для такого рішення стало розповсюдження кору, який, як вважають у міністерстві, могли завезти зі сходу.

У Польщі планують заборонити в'їзд до країни іноземцям без щеплень

Нагадаємо, що у 2018 році через відсутність щеплення померло 15 українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції