Антикорупційне бюро порушить кримінальні справи проти Полторака та Кличка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністра оборони України та мера Києва підозрюють у кримінальних злочинах.

Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) порушити кримінальні справи стосовно міністра оборони України Степана Полторака і мера Києва Віталія Кличка.

Про це 16 січня повідомило агентство "Українські новини".

Агентство з посиланням на судові  матеріали зазначило, що в жовтні минулого року в НАБУ звернувся громадянин (ім'я не вказано) із заявою про скоєння чиновниками Міноборони низки кримінальних злочинів, зокрема, зловживання службовим становищем і причетності до контрабанди полковника Росказова і прапорщика Кондратенка.

Крім того, заявник подав звернення про скоєння злочину генералом Міноборони і міністром оборони Степаном Полтораком за статтею 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу.

Однак відомості не були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Після чого заявник подав скаргу до суду, яку 29 грудня 2018 року той задовольнив, зобов'язавши НАБУ відкрити справу за викладеними фактами.

У той же день Солом'янський райсуд відкрив кримінальну справу стосовно мера Києва. Як і у випадку з Полтораком, НАБУ відмовилося реєструвати звернення заявника, ім'я якого не розголошується. Однак суд задовольнив скаргу позивача і зобов'язав НАБУ відкрити кримінальну справу за фактом зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади, протидії господарській діяльності, приховування злочину, а також сприяння учасникам ОЗУ мером Києва і головою Київської державної адміністрації Віталієм Кличком.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро України відкрити провадження стосовно генерального прокурора Юрія Луценка і його першого заступника Дмитра Сторожука за підозрою у корупції. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції