Антикорупційний суд має почати функціонувати протягом кількох тижнів – голова представництва ЄС в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також наголосив на необхідності модернізації системи боротьби з корупцією.

Голова представництва Європейського союзу в Україні Х’юг Мінгареллі висловив сподівання, що Вищий антикорупційний суд запрацює протягом кількох тижнів.

Про це він заявив під час конференції "Декорупція України" 7 грудня, передає "Інтерфакс".

"Я сподіваюся, що протягом кількох тижнів Антикорупційний суд почне функціонувати, й усі гарантії, сподіваюся, будуть, щоб він працював ефективно та незалежно", - розповів він.

Мінгареллі також зазначив, що антикорупційні активісти є одним із головних чинників модернізації системи боротьби з корупцією в Україні.

Нагадаємо, 2 серпня президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачається встановлення організаційної складової створення Антикорупційного суду.

Раніше 12 липня Верховна Рада внесла зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням Закону України "Про Вищий антикорупційний суд". Також було підтримано поправки в закон про підзвітність апеляцій по корупційних справах, на ухваленні наполягали в Міжнародному валютному фонді.

ВідеоРада внесла поправки щодо роботи Антикорупційного суду, на яких наполягали іноземні партнери

Усі справи, що підпадають під юрисдикцію Вищого Антикорупційного суду, буде передано йому уже з першого дня роботи. Ухвалений раніше закон передбачав, що апеляція у вже порушених справах проти топ-корупціонерів мала б відбуватися у звичайних апеляційних судах. Втім це не влаштовувало іноземних партнерів України, зокрема й МВФ. Врешті, 254 нардепи сьогодні проголосували за поправки до закону. 

Рада внесла поправки щодо роботи Антикорупційного суду, на яких наполягали іноземні партнери

Залиште свій коментар

Вибір редакції