Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Антикорупційний суд може з'явитися в Україні вже до кінця року - Порошенко

Президент торкнувся й інших болючих тем щодо антикорупційного правосуддя.

Антикорупційний суд може з'явитися в Україні вже до кінця 2018 року. 

Про це під час зустрічі зі студентами-юристами КНУ імені Тараса Шевченка повідомив президент Петро Порошенко.

"Багато хто ставить під сумнів те, що нам вдасться його створити цього року, до кінця поточного року. Я вважаю, що це реально. Вважаю, що це надзвичайно важлива складова реформ", - сказав він.

За словами президента, на дискусії щодо антикорупційного суду пішло занадто багато часу, тепер прийшла пора зайнятися його утворенням. Для цього Верховна Рада повинна проголосувати два інші законопроекти, які забезпечать функціонування суду.

Також Порошенко торкнувся теми застави для корупціонерів. Він пропонує скасувати її для особливо тяжких корупційних злочинців.

Президент України закликав студентів також долучатися до створення антикорупційного суду, взявши участь у конкурсі щодо відбору суддів.

"Тому кожний, хто відчуває у собі сили, патріотизм, знання, професіоналізм – візьміть участь в цьому конкурсі. Чим більше там буде молодих, амбітних патріотів, з високим рівнем професіоналізму, тим легше нам буде всім перемогти", - каже Порошенко.

Нагадаємо, у четвер, 7 червня, Верховна Рада України ухвалила законопроект, яким передбачається створення Антикорупційного суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції