Антимонопольний комітет оскаржить рішення Київради щодо заборони продажу алкоголю вночі

Таке рішення потрібно було узгодити з АМКУ. 

Регіональне відділення Антимонопольного комітету подає позов в Господарський суд Києва на Київську міську раду через рішення щодо заборони продажу алкоголю з 23:00 до 10:00. Улітку цього року комітет зобов'язав Київраду скасувати рішення щодо заборони торгівлі спиртним в МАФах, але ніякої відповіді не отримав.

Рішення Київської міськради про обмеження торгівлі спиртним в магазинах є незаконним, повідомив ЛІГА.net голова регіонального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький. На думку Хмельницького, перед голосуванням проект рішення потрібно було узгодити з АМКУ.

Окрім того, чиновник посилається на два рішення Вищого адміністративного суду України, який визнав незаконним схожі обмеження, але які вже діють в деяких містах України.

Своєю чергою, депутат міськради та співавтор цього проекту Владислав Михайленко зазначив, що Київ справді не може обмежувати продаж алкоголю в нічний час. Хоча підприємці можуть добровільно відмовитися від продажу спиртного у визначені години, як це роблять в окремих містах.  

Нагадаємо, Київська міська рада обмежила продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у столиці у нічний час, а саме з 22:00 до 10:00. Також депутати доручили Департаменту промисловості та розвитку підприємництва довести це рішення до відома підприємців та власників магазинів.

ВідеоКиївська міськрада заборонила продаж алкоголю вночі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: