Антимонопольний комітет підозрює про "бензинову змову" між українськими АЗС

Оператори АЗС підозрюються у порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Антимонопольний комітет почав розгляд справи за ознаками вчинення АЗС антиконкурентних узгоджених дій.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Зокрема, йдеться про змову між операторами ринку, які здійснюють діяльність АЗС під брендами "Авіас", "Авіас плюс", "Укрнафта", "ANP", "Мавекс", "Sentosa Oil", "Юкон", "Юкон сервіс", "Rubix" та "ЗНП".

Також комітетом здійснюється розгляд справи про порушення компаніями "Золотий екватор", "ВОГ Рітейл", "Окконафтопродукт", "Альянс Холдинг", "СОКАР ПЕТРОЛЕУМ",  "АМІК Україна", "Параллель – М ЛТД" законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій на ринках роздрібної реалізації світлих нафтопродуктів.

Нагадаємо, у лютому Антимонопольний комітет почав розгляд справи за ознаками вчинення операторами ринку реалізації бензину антиконкурентних узгоджених дійСтрімке здешевлення нафти протягом 2015 року та на початку 2016 року на світових ринках зумовило зниження вартості бензинів та дизельного пального на європейських ринках. При цьому, за даними експертів ринку, тенденція до здешевлення нафти  зберігатиметься і в майбутньому. Проте, цінова політика вітчизняних операторів ринку не в повній мірі корелювалася зі змінами факторів, що впливають на ціноутворення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: