Антирекорд у Чернівецькій області: 16 квітня коронавірус виявили у майже сотні людей

Антирекорд у Чернівецькій області: 16 квітня коронавірус виявили у майже сотні людей

Фото: Associated Press

На Буковині виявлено 96 нових випадків коронавірусу.

Новий коронавірус COVID-19 у Чернівецькій області 16 квітня було лабораторно підтверджено у ще 96 осіб. Таким чином загальна кількість буковинців, які заразилися коронавірусом, сягнула 758 осіб.

Про це під час відеозвернення сказав очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

"Серед 96 осіб, яким підтвердили у результаті ПЛР-тестування, найбільша група припадає на місто Чернівці. Це 35 осіб. Далі 20 осіб - це Хотинський район, 18 - Глибоцький", - сказав Сергій Осачук.

Також голова ОДА повідомив, що від початку поширення коронавірусу в регіоні померло 11 буковинців. Водночас, 25 людей змогли одужати.

"Загальна кількість священнослужителів, які заразилися коронавірусом нині становить семеро осіб. Двоє перебувають під підозрою на інфікування. Ще 12 священників у статусі контактних осіб", - додав чиновник.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Наступна публікація