Антисемітський скандал. У Мережі засудили політолога, який не хоче бачити євреїв на керівних посадах країни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один з нардепів звернувся до СБУ через неоднозначні висловлювання політолога.

Кілька днів тому, політолог Олександр Палій, якого ЗМІ пов'язують з президентом Петром Порошенком, зробив скандальну заяву, якою викликав неабияку дискусію у Мережі. На його думку, президентом України повинен бути українець і християнин "як і абсолютна більшість українців".

"Поважаю євреїв - дуже мудрий народ. Також росіян, не заражених імперським вірусом, їм нелегко. Але переконаний - президентом України повинен бути українець і християнин. Як і абсолютна більшість українців", - написав Палій у Facebook.

З цієї причини, як зазначив Палій, він не буде голосувати ані за кандидатів в президенти Юлію Тимошенко і Володимира Зеленського, ані за "інших ставлеників іноземних олігархів".

Поважаю євреїв - дуже мудрий народ. Також росіян, не заражених імперським вірусом, їм нелегко. Але впевнений -...

Опубликовано Олександром Палій Понедельник, 18 марта 2019 г.

На заяву Палія одразу відреагували у Мережі, звинувативши політолога у антисемитизмі та ксенофобії.

Олександр Палій, в мене до Вас питання. Кажете, що президентом не має бути єврей. А прем'єр Гройсман, колишній глава АП...

Опубликовано Serhii Shcherbyna Понедельник, 18 марта 2019 г.

Вверху - знаменитый диалог Довлатова, внизу - пост политолога из лагеря порохоботов Палия. "Мы беседовали с классиком...

Опубликовано Денисом Рафальским Понедельник, 18 марта 2019 г.

Ксенофобія, якою вона є. А ще адміністрації президента треба порекомендувати критерієм християнства і українськості...

Опубликовано Bohdan Yaremenko Понедельник, 18 марта 2019 г.

Чтобы поставить точку над і после гадского антисемитского поста одного политолога я хочу вот что сказать. Я украинский...

Опубликовано Borislav Bereza Понедельник, 18 марта 2019 г.

Після того, як і інші коментатори стали ставити запитання про морально-етичну сторону висловлювання Палія, політолог зазначив, що його слова перекрутили.

"Сергій Щербина маніпулятивно пересмикнув і запитав мене, а як же Гройсман. Відповідаю: Гройсман - політичний українець. Я йому не заглядав в душу, але мені здається, що він хоче добра Україні", - дописав експерт в постскриптумі.

Втім, народний депутат Сергій Лещенко у середу, 20 березня, повідомив, що направив до СБУ заяву на Палія за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. "Зрозуміло, що це не бізнесменів доїти на гроші, але дати правову оцінку все ж під силу спецслужбі", - додав депутат.

С профилактической целью направил заявление в СБУ на порохобота-шовиниста за разжигание межнациональной вражды. Понятно,...

Опубликовано Сергій Лещенко Среда, 20 марта 2019 г.

ВідеоРозгалужені мережі з підкупу виборців в Україні є, і з ними потрібно боротися

Народні депутати вважають неприпустимим використання командою президента таких схем. Бо, якщо президента переоберують саме таким чином, його легітимність буде під великим запитанням. Чому - дивіться далі.  

Розгалужені мережі з підкупу виборців в Україні є, і з ними потрібно боротися

Залиште свій коментар

Вибір редакції