Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Антонов" уклав ще на три роки контракт із НАТО на надання в оренду літаків

Країни-члени Альянсу використовують літаки "Руслан".

Державне підприємство "Антонов" у рамках програми SALIS уклало ще на три роки контракт про надання літаків в оренду НАТО.

Про це повідомляє прес-служба компанія на своїй сторінці у Facebook.

"В рамках програми SALIS на чергових три роки укладено новий контракт на виконання стратегічних перевезень літаками ДП "АНТОНОВ". Літаки парку авіакомпанії "Авіалінії Антонова", авіатранспортного підрозділу ДП "АНТОНОВ", продовжать виконання стратегічних авіаперевезень в рамках програми SALIS (Strategic Airlift Interim Solution). Відповідний контракт укладено на чергові три роки – до 31 грудня 2021р.", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в оренду будуть надані два літаки Ан-124-100 "Руслан" на постійній основі.

↓ Please, scroll down for English ↓ В рамках програми SALIS на чергових три роки укладено новий контракт на виконання...

Опубліковано Антонов Четвер, 3 січня 2019 р.

Нагадаємо, у рамках програми SALIS консорціум із 10 країн-членів НАТО замовляє у ДП "Антонов" літаки для здійснення власних перевезень. Вони зобов’язуються використовувати літаки щонайменше 1600 годин щорічно. У НАТО розповідають, що за час співпраці літаки "Руслан" використовувалися для транспортування військового спорядження до Афганістану та доставлення гуманітарної допомоги постраждалим від землетрусу в Пакистані у 2005 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції