АП вимагає повідомляти про суспільно-політичні заходи у школах Києва

У Януковича цікавляться, про що у школах про нього розповідають вчителі, діти і батьки

Київська влада на вимогу Адміністрації президента просить школи надавати інформацію про суспільно-політичні заходи у їхніх установах.

Пор це повідомляє сайт Харківської Гельсінської групи, який оприлюднив наказ управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації "Про призначення відповідальних за надання інформації".

Так, у наказі наголошується, що рішення приймається на виконання доручення київського міського голови від 2 квітня 2010 року № 30341 щодо "посилення уваги керівництва Адміністрації президента України до інформації, яка стосується міської влади, підвищення якості інформаційно-аналітичних матеріалів про суспільно-політичні та резонансні події у місті та районах, зокрема надання щоденної оперативної інформації про перебіг у районі".

Згідно з наказом, призначається конкретна особа, яка має бути відповідальною за надання щоденної інформації по управлінню освіти.

Водночас у столичній мерії не змогли оперативно надати текст самого доручення київського міського голови Леоніда Черновецького на підставі якого й було оприлюднено наказ управління освіти.

Правозахисники наголошують, що відповідно до цього наказу, в управлінні освіти, а також у кожному навчальному закладі повинні бути призначені відповідальні за надання інформації, яка стосується міської влади, а також інформаційно-аналітичних матеріалів про суспільно-політичні і резонансні події у місті і районах, зокрема надання щоденної оперативної інформації про перебіг у районі.

"Із наказу важко зрозуміти, яка сама інформація цікавить Адміністрацію президента України, - чи то інформаційно-аналітичні матеріали про проведення у закладах освіти виховних та культурних заходів, чи то інформація про будь-які події, які відбуваються в районі та дискусії з цього приводу серед вчителів, учнів, батьків", - йдеться в заяві.

"Ще важче зрозуміти, яке відношення адміністрація президента України має до освітян, а також встановити, який взаємозв'язок існує між навчанням дітей і політикою, яку проводить президент", - зауважують правозахисники.

Вони висловлюють нерозуміння, чому і заради якої мети освітяни зобов'язані інформувати про кожний крок і висловлювання колег, учнів та їхніх батьків. "І зовсім незрозуміло, невже таке можливо у демократичній країні?", - наголошується в коментарі.

Читайте також:

Кабмін заборонив продавати київське метро

Чверть підлеглих Черновецького визнано профнепридатними

Черновецький запросив Лужкова до Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: