Апарат РНБО критикує бюджет

Апарат РНБО вважає недостатньою макроекономічну обґрунтованість проекту державного бюджету на 2008 рік.

Засідання РНБО
Сайт президента України
Рада нацбезпеки й оборони вважає номінальний рівень ВВП, закладений у бюджеті, заниженим, а рівень інфляції - завищеним.
Апарат Ради національної безпеки й оборони вважає недостатньою макроекономічну обґрунтованість проекту державного бюджету на 2008 рік. Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на прес-службу РНБО.

РНБО наголошує, що проект держбюджету-2008 не відповідає рішенню РНБО від 4 вересня "Про основні напрямки фінансового забезпечення заходів щодо підвищення життєвого рівня населення в 2008 році", введеному в дію указом від 12 вересня 2007 року №849.

"За обґрунтованими очікуваннями, у кожному разі номінальний ВВП 2007 року не буде нижчим 700 млрд. гривень, а в основу розрахунків проекту держбюджету-2008 закладена цифра 679,5 млрд. гривень. Тобто запропонований методологічний підхід до оцінки динаміки ВВП призвів до недооцінки його об'єму й на 2008 рік", - сказано в повідомленні.

Крім того, в повідомленні сказано, що обсяг дефіциту закладено у проекті держбюджету-2008 на рівні 2,37% не відповідає рішенню РНБО, відповідно до якого, він не повинен перевищувати 2%.

РНБО наполягає на обов'язковості виконання рішень РНБО, введених у дію указами, і неприпустимості невиконання приписань указу за рішенням РНБО від 4 вересня.

Як відомо, Кабмін представив депутатам Верховної ради 5-го скликання проект державного бюджету на 2008 рік, і депутати Ради 5-го скликання проголосували за його доопрацювання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: