Апарат ВР підтвердив 103 заяви

За інформацією БЮТ, управління кадрів Верховної ради підтвердило 103 підписи на заявах депутатів про вихід із фракції.


103 підписи народних депутатів України від Блоку Юлії Тимошенко на заявах про вихід з фракції підтверджено. Про це йдеться в листі керівника управління кадрів Верховної ради України Володимира Мартинюка, надісланому на адресу лідера БЮТ Юлії Тимошенко 7 червня, повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ. 

”Управлінням кадрів Апарату Верховної Ради України станом на 7 червня 2007 року було одержано для підтвердження підписів народних депутатів України 106 заяв. 103 підписи на заявах підтверджено”, - сказано в листі. 

Таким чином, існує підтвердження і з боку керівництва Управління кадрів Верховної ради про те, що 103 заяви депутатів БЮТ про вихід з фракції є легітимними. А отже, будь-які спроби голови ВР п`ятого скликання Олександра Мороза та інших членів коаліції заблокувати процедуру складання депутатами БЮТ повноважень, посилаючись на невідповідність заяв, є «брудними маніпуляціями», відзначає прес-служба БЮТ. 

Лист управління кадрів ВР Юлії Тимошенко (Фото: Персональний сайт Юлії Тимошенко)
На сайтах Юлії Тимошенко та її блоку розміщено лист управління кадрів апарату ВР до лідерки фракції (Фото: Персональний сайт Юлії Тимошенко)

Як повідомляв iPlus, у вівторок, 12 червня, під час пленарного засідання парламенту Олександр Мороз зачитав лише 50 заяв депутатів від БЮТ про вихід з фракції, що тягне за собою припинення депутатських повноважень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: