Апартаменти в міській лікарні

На першому поверсі Центральної міської клінічної лікарні (колишня Жовтнева лікарня) виявлено шикарні двокімнатні апартаменти.

Валерій Бідний
УНІАН
Валерій Бідний був головним лікарем Центральної міської клінічної лікарні та заступником голови КМДА з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення. Він входить до партії "Єдність", раніше відомої членством Олександра Омельченка. Нині лікарню очолює син Валерія Бідного Валентин.
На першому поверсі одного з лікувальних корпусів Центральної міської клінічної лікарні (колишня Жовтнева лікарня) виявлено шикарні двокімнатні апартаменти з окремим виходом на вулицю. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена Кільчицька.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу КМДА, обстановка цієї своєрідної квартири-люкс явно розрахована на VIP-персон: гостей очікують обладнаний сучасними шафами хол, білі шкіряні меблі, новітній телевізор, зручний санвузол, а також затишна кімната відпочинку із бенкетним столом, забитими посудом сервантами, кондиціонером з клімат-контролем тощо.

“Побачити таку розкіш було вкрай дивно та несподівано, адже екс-заступник попереднього столичного мера, а нині заступник міністра охорони здоров’я Валерій Бідний тривалий час просив у міста коштів на благоустрій та ремонт корпусів цієї лікарні”, – зауважила Ірена Кільчицька.

Ірена Кільчицька
УНІАН
Інформацію про корупцію в Київській міській клінічній лікарні розповсюдила Ірена Кільчицька.
Вона зауважила, що “саме з його (Валерія Бідного) "легкої руки" лікарню нині очолює його син, а заступником керівника є його дружина”. “Пацієнти лікуються там лише в обшарпаних приміщеннях, тоді як дехто, виявляється, користувався просто чудовими привілеями! Але, вибачте, хто саме, на якій підставі та за чий, власне, рахунок? Це і має виявити спеціальна перевірка фінансово-господарської діяльності названого закладу, яку вже майже два тижні здійснюють фахівці Контрольно-ревізійного управління і Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення”, - наголосила заступник голови КМДА.

За її словами, додатково буде розслідувано факт закупівлі обладнання, кошторисна вартість якого коливається від 2,5 до 13 млн. грн., а експлуатаційний термін розраховано на 15-20 років. Утім, уже за кілька років апарати вийшли з ладу і тепер простоюють. Не виключено, що насправді це може бути застаріле, списане обладнання, тоді як нове, куплене за рахунок міського бюджету, віддано комерційним структурам.

Ірена Кільчицька також повідомила, що за ініціативою депутатів Блоку Леоніда Черновецького 22 серпня на сесії Київради буде запропоновано скасувати всі рішення її колишнього депутатського корпусу щодо виділення земельних ділянок під забудову території Центральної міської клінічної лікарні у зв’язку з невиконанням будівельними компаніями своїх інвестиційних зобов’язань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: