Апеляційний суд майже вдесятеро зменшив заставу для схопленого на хабарі мера Чопа

У звільненні на поруки посадовцю було відмовлено.

Апеляційний суд Закарпатської області виніс рішення щодо скарги підозрюваного у хабарництві мера Чопа Валерія Самардака. Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави залишено в силі, а от розмір гарантійної суми суттєво зменшено, повідомляє УНІАН.

Замість визначений судом першої інстанції суми в 1 млн грн. тепер посадовець може внести заставу в розмірі всього лиш 128 тисяч гривень. На засідання приходили голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль і народний депутат України Роберт Горват, які заявили про готовність узяти Самардака на поруки, проте суд не пристав на таку пропозицію. Підозрюваний зобов'язаний здати до відповідних органів на зберігання закордонний паспорт. Оскарженню в касаційному порядку рішення суду не підлягає.

Раніше повідомлялося, що міського голову Чопа та кількох чиновників було затримано за підозрою в отриманні хабара у понад 3 тисячі доларів. Ці гроші були передані начебто для надання дозволу на облаштування МАФів на території міста. Покарання за корупційні дії може скласти 10 років позбавлення волі. Мер був узятий під варту 31 травня.

ВідеоТижневі інтриги від українського правосуддя, корупціонерів та борців з ними

Залиште свій коментар