Апеляційний суд припинив роботу через відсутність грошей

В суду бракує грошей навіть на відправку поштових повідомлень, судових повісток та запитів.

Апеляційний суд Волині зупинив із 18 травня розгляд усіх категорій справ у зв'язку з відсутністю коштів на найнеобхідніше для роботи.

Про це повідомили з посиланням на прес-службу апеляційного суду Волинської області "Волинські новини".

Зокрема, в суду немає грошей на відправку поштових повідомлень, судових повісток, запитів.

Також відсутні кошти на придбання паперу, картриджів, тонеру, оплату послуг телефонного та електронного зв'язку, що не дає змогу повідомити громадян про дату, час та хід розгляду судових справ чи виконати інші завдання суду.

Крім того, станом на вівторок було не вирішено питання про фінансування видатків по розгляду справ, пов'язаних із соціальними виплатами, переданих з Львівського апеляційного адмінсуду, та справ, що надійшли з місцевих судів, апеляції по яких подані до 10 березня 2010 року без сплати коштів за інформаційно-технічне забезпечення.

Станом на 18 травня на розгляд апеляційного суду надійшло 2 769 справ, пов'язаних із соціальними виплатами. Для забезпечення їх розгляду необхідно, як мінімум, 221.5 тисячі гривень.

Голова апеляційного суду Волинської області Петро Філюк проінформував про дану ситуацію голову Державної судової адміністрації України Івана Балаклицького та звернувся з проханням вирішити дане питання на державному рівні.

Нагадаємо, в січні, перед першим туром президентських виборів в схожій ситуації були всі адміністративні суди України. Вони опинилися на межі закриття через недостатнє фінансування.
Так, в першому кварталі 2010 року адмінсудам було передбачено видатки лише на заробітну плату, виплату щомісячного грошового утримання суддям та комунальні послуги.

Читайте також:

Генпрокуратура порушила справу проти судді Київського апеляційного адмінсуду

Усі суди, що вирішують справи на виборах, опинилися на межі закриття

Вищий адмінсуд відмовився змінювати керівника перед виборами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: