Апеляційний суд поновив скандального прокурора АТО Кулика на посаді

Суд розглянув апеляційну скаргу захисту підозрюваного у незаконному збагаченні посадовця.

Відстороненого військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика, підозрюваного у незаконному збагаченні, поновили на посаді.

Про це повідомила прес-служба Апеляційного суду міста Києва.

"За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила постановити нову ухвалу, якою у задоволенні клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України про відсторонення Кулика Костянтина Геннадійовича, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України, від посади військового прокурора сил АТО, керівника військової прокуратури сил АТО – відмовити", - йдеться у рішенні суду.

Таким чином рішення Солом'янського райсуду Києва від 4 липня, який задовольнив подання щодо відсторонення Кулика від посади до 4 вересня, було скасовано, а прокурора сил АТО Кулика поновлено на посаді.

Нагадаємо, військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик звинувачується у незаконному збагаченні. Зокрема, встановлено, що він придбав квартири в центрі Києва, які зареєстрував на свою цивільну дружину й матір, й паркомісця. Ці активи не відображені у декларації чиновника. Крім того, прокурор сил АТО не вказав у декларації за 2013 рік авто Toyota Land Cruiser 100, яким він почав користуватися у 2010 році на підставі довіреності, виданої Володимиром Жиліним – батьком одного з лідерів терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна.

4 липня Солом'янський районний суд Києва обрав військовому прокурору Костянтину Кулику запобіжний захід особисте зобов'язання, згідно з яким йому не можна було виїжджати за межі Києва і він мав з'являтися до слідчого за першим викликом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: