Апеляційний суд залишив чинними звинувачення щодо Стерненка за двома статтями

Апеляційний суд залишив чинними звинувачення щодо Стерненка за двома статтями

УНІАН

Апеляційний суд в Одесі 31 травня розглядає справу Стерненка.

Апеляційний суд Одеси залишив без змін звинувачення щодо громадського активіста Сергія Стерненка за статтями про викрадення людини та незаконне поводження зі зброєю - за ч. 2 ст. 146 і за ч.1 ст. 263 ККУ, відповідно.

Про це сам Стерненко повідомив у Telegram-каналі.

Стаття про викрадення людини передбачає обмеження волі до трьох років або позбавлення волі на аналогічний термін. Однак, у суді зауважили, що "за цією статтею вже сплив термін давності і вона непридатна".

"146 статтю по мені і Демчуку залишають, хоча терміни давності по притягненню за нею минули. Це обвинувачення ґрунтується виключно на показаннях "потерпілого", які цим же судом були визнані суперечливими", - йдеться у повідомленні Стерненка.

Щодо незаконного поводження зі зброєю, то лишили чинною статтю про патрон 5.45 міліметра. Стерненку загрожує від 3 до 7 років в'язниці.

"За ч. 1 ст. 263 ККУ мене також визнають винним. Тобто стартовий шумовий пістолет суд вважає вогнепальною зброєю. Покарання за даною статтею передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Уточнення. Частину 1 статті 263 лишили не за стартовий пістолет, а за 1 патрон 5.45", - додав Стерненко.

Нагадаємо, на цьому ж засіданні Одеський апеляційний суд скасував вирок першої інстанції за ст. 187 (розбій). Йдеться про нібито викрадені у постраждалого 300 гривень, за які Стерненко та Демчук і отримали понад 7 років із конфіскацією майна.

Новини України: апеляційний суд Одеси має ухвалити рішення в справі Стерненка

Новини України: апеляційний суд Одеси має ухвалити рішення в справі Стерненка
Наступна публікація