Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд залишив в силі зняття заборони серіалу "Свати"

15 травня апеляційний адміністративний суд визнав протиправною заборону демонстрації в Україні телевізійного серіалу "Свати".

Вже незабаром комедійний серіал "Свати" повернеться на телеекрани. Дату ефіру буде повідомлено окремо.

15 травня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд залишив в силі Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 березня 2019 року, яким задоволено позов ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", ТОВ "Кіноквартал" до Міністерства культури України, Державного агентства України з питань кіно, Служби безпеки України.

Група 1+1 медіа втішена, що під час ухвалення рішення у ситуації, яка склалася, суд керувався саме фактами, а не припущеннями з боку зазначених вище державних органів та відомств. Це рішення вкотре підтвердило вибірковість та упередженість державних органів стосовно окремих учасників ринку, зокрема групи 1+1 media.

Нагадаємо, 27 березня Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов ТОВ "ТРК "Студія 1+1" та ТОВ "Кіноквартал", визначивши протиправними дії Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури України та Служби безпеки України щодо заборони показу серіалу "Свати".

Залиште свій коментар

Вибір редакції