Араби скуповують український чорнозем

Інвестори з Туреччини, Саудівської Аравії та Лівії активно купляють українські землі, обходячи Конституцію за допомогою місцевих чиновників.

Арабські інвестори останнім часом дуже активно цікавляться українськими землями, відзначають експерти.

Через світову економічну кризу багато інвесторів почали вкладати свої засоби в сільське господарство, для забезпечення населення продуктами харчування.

Найбільший інтерес до українських земель проявляють інвестори з Туреччини, Саудівської Аравії і Лівії. При цьому утворюється перспективний трикутник в якому спостерігаються з одного боку європейські технології, з іншою – іноземні фінанси, а з третього - родючі українські землі, пояснюють представники "Лендком - Юкрейн".

Проте директор Інституту економіки і прогнозування Валерій Геєц вважає, що це загроза продовольчої безпеки, оскільки активна експансія українських земель з метою забезпечити продовольчу безпеку власних народів, перетворює Україну на країну третього світу.

Згідно з українськими законами, іноземцям дозволено придбати тільки декілька соток під забудову і в межах населеного пункту, а ось придбати сільськогосподарські угіддя заборонено. Але цю норму обходять, оформлюючи ділянку на громадян України.

Читайте також:

У володіннях Лозінського 26 тисяч гектарів землі

За рік в Україні продали майже 4 тис. га землі

Як американці на українській землі працюють (відео)

На Житомирщині відбирають землі шляхом підпалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: