Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Арбітраж у Швейцарії готується оголосити вирок у 100-мільйонній суперечці "Укрнафти" з окупантами Криму

Українці за крок від чергової перемоги над РФ у міжнародних судах.

Українські компанії довели незаконність націоналізації їхнього майна в Криму під час анексії півострова. Вищий суд Швейцарії відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Російські адвокати намагались змінити країну, де відбуватиметься судове засідання, але дістали відмову і мають сплатити судові витрати – 550 тисяч швейцарських франків. Цим рішенням швейцарці відмовили росіянам у праві оскаржувати раніше ухвалені рішення, які підтвердили право українських компаній позиватися до Росії щодо їхніх інвестицій в Криму.

ВідеоСуд відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму

Російські адвокати намагались змінити підсудність розгляду, але дістали відмову Вищого суду Швейцарії і мають сплатити судові витрати в сумі 550 тисяч швейцарських франків. Найближчим часом очікується, що арбітражні трибунали винесуть остаточний вердикт щодо вимог "Укрнафти" проти Росії на суму понад 100 мільйонів доларів.

Суд відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму

Судові позови було подано через захоплення представниками Росії і подальшої націоналізації так званою "Державною радою Криму" двох мереж автозаправних станцій у Криму після анексії території Криму в 2014 році. Тож найближчим часом очікується, що арбітражні трибунали винесуть остаточний вердикт щодо вимог "Укрнафти" проти Росії на суму понад 100 млн доларів США. Це – перший крок на шляху до отримання компенсації від країни-агресора.

"Якщо суд визнає, що Російська Федерація незаконно забрала заправки – для мене це доволі очевидно, треба тепер дочекатися, аби з нами погодилися арбітри. У вироку вони оголосять розмір компенсації, яку має сплатити Росія", - заявив адвокат Джон Таунсенд. "Наші позовні вимоги складають понад сто мільйонів доларів у цих двох справах. І в інших справах продовжуємо йти вперед. Одна зі справ була виграна "Еверест-Естейт" на 150 мільйонів, вона зараз приводиться у виконання", - пояснив адвокат Віталій Морозов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції