Арбузову пророкують крісло Азарова

Експерти стверджують, що публічна суперечка голови Нацбанку і прем’єр-міністра свідчить про прем’єрські амбіції Арбузова.

Відкрита суперечка голови НБУ Сергія Арбузова з прем'єр-міністром Миколою Азаровим означає заявку на серйозні амбіції і на прем'єрський пост.

Про це заявив політичний експерт, голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень Сергій Таран.

"Листування може бути всередині бюрократичних структур, але листування такого рівня ніколи не буває публічним без політичної мети. Тому той факт, що цей лист потрапив у ЗМІ, очевидно означає те, що це робилося навмисне", - заявив експерт.

".. У глави Нацбанку немає серйозних амбіцій, тому що він говорить виключно, як бюрократ, який виконує свою роль, але це не слова політика. Тому очевидно, коли ми говоримо про пошук кандидатур на заміну прем'єр- міністру, можливо це один з тих варіантів ", - сказав він.

За словами експерта, "у політиці - ти гідний того, з ким ти дискутуєш, тому безперечно така відкрита суперечка з прем'єр-міністром означає заявку на серйозні амбіції і на прем'єрський пост".

Раніше, 2 червня в ЗМІ з'явилася копія листа глави Нацбанку до глави уряду, де НБУ покладає на Кабмін вину за зрив співпраці з МВФ.

Читайте також:

Голова Нацбанку назвав свою критику Азарова нормальною світовою практикою

Глава Нацбанку звинуватив Азарова у зриві переговорів з МВФ

Голова Нацбанку відкрив секрет походження своїх 150 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: