Архітектори б'ють на сполох

Будівництво чотирьох підземних паркінгів не повинно зашкодити історичному центру Києва, вважають у Спілці архітекторів.

Георгій Духовичний
Архітектор Георгій Духовичний. (Фото: archunion.com.ua)
Будівництво чотирьох підземних паркінгів не повинно зашкодити історичному центру Києва, вважають у Спілці архітекторів.

Віце-президент спілки Георгій Духовичний піддав критиці забудову історичних місць хмарочосами та нищення пам’яток архітектури під виглядом реставрації.

„Головною проблемою будівництва паркінгів у центрі столиці є розміщення в’їзду і виїзду з них, оскільки необхідно встановити дуже довгі пандуси, утім усе це технічно можливо владнати“, - вважає віце-президент київської організації Спілки архітекторів Георгій Духовичний.

Тим часом спілка б’є на сполох. Під виглядом реставрації історичних будівель у Києві відбувається нищення культурних пам’яток, відзначає Духовичний: “Автентичні пам’ятники, які знаходяться у списку охоронних об’єктів, перебудовують до повної непізнаваності, змінюючи стиль, добудовуючи додаткові поверхи.” 

За словами Духовичного, Спілка архітекторів намагається підняти громадськість для того, щоб зупинити цей процес і зберегти ті пам’ятки архітектури, які ще залишилися.

Архітектор каже, що впродовж останніх 17 місяців численні звернення і заяви від спілки, а також депутатські запити, керівництво міста, і різноманітні інстанції просто ігнорують.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: