"Аріана" досягне суші третього січня

За сприятливих погодних умов балкер 3 січня прибуде до оманського порту Салала, звідки після проведення необхідних процедур екіпаж вилетить до України.

Звільнене з піратського полону судно "Аріана" прибуде до порту Салала (Оман) вже 3 січня.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ України, зазначивши, що це відбудеться за умови збереження сприятливих погодних умов.

Станом на 16:00 2 січня балкер прямує до порту призначення у супроводі фрегату міжнародних військово-морських сил, який знаходиться на короткій відстані від ”Аріани”.

Згідно з інформацією, отриманою від капітана Геннадія Воронова, машини на судні працюють нормально, кількість пального є достатньою і ”Аріані” вдається тримати стабільну швидкість - близько 7 морських вузлів.

"Фізичний та психологічний стан членів екіпажу нормальний. За сприятливих погодних умов прибуття судна до оманського порту Салала очікується орієнтовно протягом 3 січня", – зазачається у повідомленні.

Повернення на батьківщину українських моряків - членів екіпажу балкера ”Аріана” - заплановано спеціальним українським літаком після проходження необхідних формальних процедур, медичного огляду та передачі судна новому екіпажу.

Нагадаємо, що 1 січня сомалійські пірати знову захопили в полон українців.

До складу змішаного екіпажу британського судна Asian Glory (всього 25 осіб) входять громадяни кількох країн, серед яких – 10 громадян України, 8 громадян Болгарії, 5 – Індії та 2 – Румунії.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили в полон 10 українських моряків

Моряки з "Аріани" повернуться додому президентським літаком

Ратушняк вимагає від Ющенка оголосити війну Сомалі

Порошенко збирається страхувати українців від нападу піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: