Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Армія України взяла на озброєння "забутий" РФ у порту Миколаєва ЗРК "Печора"

Слідчі припускають, що комплекс приховали спеціально.

Зенітно-ракетний комплекс Російської Федерації передали на озброєння української армії. Установку "Печора" разом із 36 бойовими ракетами виявили працівники контррозвідки СБУ на території порту в Миколаєві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як виявилося, ЗРК із боєприпасами завіз в Україну "Рособоронекспорт" ще у 2007 році для подальшої поставки до держави Еритрея. Однак зброя так і залишилася в Миколаєві. У 2014 році "Рособоронпром" зник з України разом із усіма документами на постачання військової техніки та зброї. Увесь цей час зброя зберігалася на складах незаконно.

Сьогодні Головною військовою прокуратурою спільно з СБУ, ДП «Укроборонсервіс» та Миколаївською митницею забезпечено...

Опубліковано Юрієм Луценком Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

У військовій прокуратурі припускають, що такий потужний арсенал на півдні України Росія приховувала не випадково. "Можливо, країна-агресор РФ спеціально створила такі умови по приховуванню зазначеного військового майна, щоб в подальшому його використати під час так званої російської весни 2014-2015 року та проведення бойових дій", - пояснив прокурор відділу головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Максим Комарницький.

ВідеоЗенітно-ракетний комплекс РФ передали на озброєння української армії

Установку "Печора" разом із 36 бойовими ракетами виявили працівники контррозвідки СБУ на території порту в Миколаєві. З'ясувалося, що зенітно-ракетний комплекс з боєприпасами завіз в Україну "Рособоронекспорт" ще у 2007 році для подальшої поставки до держави Еритрея.  

Зенітно-ракетний комплекс РФ передали на озброєння української армії

Залиште свій коментар

Вибір редакції