Армії дозволили розстрілювати терористів, наркоторговців і піратів

Верховна Рада збільшила перелік використання зброї у мирний час.

Депутати Верховної Ради прийняли закон, яким розширили перелік випадків застосування зброї і бойової техніки збройними силами України в мирний час.

Зокрема закон дозволяє армії застосовувати зброю для боротьби з тероризмом, піратством, наркоторгівлею і торгівлею зброєю.

"Це правильний законопроект, який уточнює ті загрози, які носять транскордонний і глобальний характер і в локалізації яких братиме участь наша армія, незалежно від позаблокового статусу", - заявив автор законопроекту, голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Він також додав, що в даному законопроекті не потрібно шукати якихось внутрішніх завдань, які ускладнюють відносини влади і опозиції.

"Це, перш за все, завдання обороноздатності держави. Тому даний проект закону має позитивне навантаження", - сказав Гриценко.

Згідно з чинним законодавством, збройні сили мають право застосувувати зброї в мирний час тільки у разі ударів засобів повітряного нападу (ракет, літаків) по важливих державних об'єктах, порушення держкордону військовими літаками інших держав, що не виконують команд.

А також для припинення протиправних дій літаків у повітряному просторі України, примусу до посадки захоплених (викрадених) літаків, забезпечення виконання покладених на збройні сили завдань з відбиття можливої збройної агресії проти країни.

Нагадаємо, в Україні починається реформування армії. 6 вересня президент Віктор Янукович нагадав, що до 2012 року армію потрібно скоротити на 8 тисяч - до 184 тисяч.

Читайте також:

Українська армія зменшиться на 8 тисяч

Міноборони України оголосило про осінній призов

Українські солдати ходитимуть у брудних шкарпетках, проте митимуться з губками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: