Армії наказали щорічно проводити конкурс на знання української мови

З метою виховання шанобливого ставлення до мови, культури та традицій українського народу українські військові щороку проводитимуть конкурс на знання мови.

Міністр оборони Михайло Єжель підписав наказ про проведення щорічного конкурсу на краще знання української мови серед курсантів і слухачів військових навчальних закладів.

Відповідний наказ № 514 "Про затвердження Положення про проведення щорічного конкурсу на краще знання української мови серед курсантів (слухачів) вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та ліцеїстів військових ліцеїв" підписано 5 жовтня.

Наказ підписано з метою виховання шанобливого ставлення до мови, культури та традицій українського народу, повідомили в прес-службі Міноборони.

Конкурс на краще знання української мови проводиться щорічно в період з 9 листопада (Дня української писемності та мови) поточного року до 20 травня наступного року. Він складається з двох етапів. Перший – у вищих навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів та у військових ліцеях. Другий (фінальний) – в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України (місто Київ) серед переможців першого етапу конкурсу.

Організацію та проведення конкурсу (у межах їх компетенції) покладено на Департамент гуманітарної політики Міністерства оборони України, Департамент військової освіти та науки Міністерства оборони України і головне управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України.

Нагородження переможців конкурсу здійснюється за рахунок фонду Ліги українських меценатів відповідно зі встановленою нею квотою, повідомляє прес-служба.

Читайте також:

Комуністи вимагають зробити русинську мову офіційною

Затулін: в Україні треба усунути конкурентів російської мови

Янукович: українська і російська мови не дуже відрізняються

Російську мову в Україні узаконять в листопаді

Фаріон: закон про мови – право на деградацію, дегенерацію і яничарство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: