"Артек" отримав "рекордне фінансування"

Кримський дитячий табір "Артек" та одеський - "Молода гвардія" нарешті отримали обіцяні гроші.

Міжнародний дитячий центр "Артек" та Дитячий центр "Молода гвардія" готові до прийому дітей на оздоровлення.

Про це на брифінгу повідомили заступник генерального директора "Артеку" Сергій Капустін та генеральний директор "Молодої гвардії" Едуард Лебединський. Останній, зокрема, підкреслив, що колектив табору виходить з відпусток 20 лютого і готовий буде прийняти першу зміну дітей, яка прибуде 1 березня.

Едуард Лебединський зауважив, що вперше так стрімко вирішилося питання з фінансуванням, незважаючи на те, що це потребувало певного часу. Крім того, він наголосив, що жодного разу ще не виділялись такі значні суми. За його словами, ці суми виділенні на забезпечення охорони і дітей і самого об’єкту "від якихось зазіхань".

У свою чергу Капустін запевнив, що антиурядові заяви, які лунали з боку керівництва "Артеку" були помилковими, а уряд діяв настільки оперативно, що прес-служба "Артеку" "навіть не встигала про це дізнаватися, і певні заяви такі, що не відповідають дійсності, були", - наголосив він.

Крім того Капустін впевнений, що після прийняття урядом всіх необхідних документів, захоплення чи зазіхання на території і майно "Артеку" неможливе.

Він підкреслив, що табір уже погодив з Міністерством з питань сім’ї, молоді та спорту графік змін та кількість дітей.

В свою чергу міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко підтвердив, що „жодної затримки з фінансуванням не відбувається”.

Він запевнив, що кошти з Державного бюджету на оплату путівок надійдуть до Міністерства з Держказначейства сьогодні, а вже завтра вони будуть направлені на рахунки таборів.

Павленко зазначив, що перша зміна у таборі „Артек”, під час якої буде оздоровлено 1550 дітей, розпочнеться вже 23 лютого, а у „Молодій гвардії” – 1 березня (400 дітей). За його словами, перша зміна буде сформована з дітей, які потребують державної підтримки, та обдарованих дітей.

Крім того міністр наголосив, що вперше за багато років оплата путівок на оздоровлення дітей ці дитячі центри буде здійснюватися на початку зміни, а не по її завершенню, як це відбувалося раніше.

Нагадаємо, 19 січня генеральний директор "Артеку" Борис Новожилов оголосив голодування на знак протесту проти відмови влади фінансувати табір. Ще раніше, 10 січня, голодування оголошували інші працівники "Артеку".

Керівництво дитячого центру заявляло, що в бюджеті на 2009 рік не передбачено фінансування на утримання центру. Протягом трьох місяців співробітникам "Артеку" не виплачували заробітну плату. Ходили чутки про майбутні масові звільнення.

Новожилов заявляв про постійні спроби захоплення земель міжнародного дитячого центру, ринкова вартість яких становить близько 1 млрд. доларів.

26 січня, внаслідок тривалого голодування, у нього стався серцевий напад і він був госпіталізований.

Читайте також:

Гроші в "Артек" так і не надійшли

Рада забрала в Ющенка 60 млн. грн. І віддала їх дітям

Тимошенко забрала "Артек" собі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: