"Артек" потрапив у новий скандал на 10 мільйонів

Прокуратура порушила кримінальну справу проти посадовців табору, які використали у власних цілях 10 млн грн бюджетних коштів.

Прокуратура Криму порушила кримінальну справу за фактом нецільового використання посадовцями табору "Артек" бюджетних коштів на суму 10 мільйонів гривень.

Встановлено, що посадові особи "Артеку" погашали комерційний кредит на суму понад 7 млн грн., узятий в 2007 році на особисті потреби, за рахунок бюджетних коштів.

Дії управлінців "Артека" кваліфіковано за ч.2 ст.210 Кримінального кодексу України - порушення законодавства про бюджетну систему України.

У той же час прокуратурою із залученням фахівців КРУ проводяться подальші перевірки використання бюджетних коштів, що виділяються на функціонування "Артеку".

Як відомо, 11 січня Головне управління МВС України в Криму поінформувало, що перевіряє фінансову діяльність Міжнародного дитячого центру "Артек" (Велика Ялта) за кілька минулих років.

При цьому Контрольно-ревізійне управління України, перевіряючи діяльність "Артека", виявило за період з 1 березня 2005 по 1 вересня 2007 року фінансові порушення на суму 301,6 млн грн.

Читайте також:

БЮТівців перевірили на "поліграфі" у справі педофілів

В "Артеку" назріває скандал на триста мільйонів

Мати жертв артеківських педофілів проситься виступити в Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: