"Артеку" зробили подарунок на 8 березня

Міністерство сім`ї, молоді та спорту погасило всі заборгованості по зарплаті працівникам "Артеку".

Міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко стверджує, що сьогодні перераховано всі кошти на погашення боргу із заробітної плати перед працівниками Міжнародного дитячого центру ”Артек”.

”Ще до відкриття першої тематичної зміни 2009 року в МДЦ ”Артек”, яке відбулося 24 лютого, Міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту перерахувало перший транш, яким погашено заборгованість з зарплати за три останніх місяці 2008 року", - повідомив міністр. "Під час моєї робочої поїздки до “Артеку” ми узгодили з трудовим колективом дитячої оздоровниці графік погашення заборгованості за січень-лютий 2009 року. За цим графіком заборгованість мала бути погашена у квітні. Однак завдяки оперативним діям міністерства сьогодні до МДЦ перераховано останній транш, який повністю покриє всю заборгованість. На мою думку, це є найкращим подарунком, який Міністерство України у справах сім`ї, молоді та спорту могло зробити трудовому колективу ”Артеку” до 8-го березня”, - зазначив Павленко.

За словами міністра, 5 березня на засіданні Кабінету міністрів України узгоджено з профільними міністерствами всі питання щодо переліку витрат та першочергових невідкладних заходів стосовно відновлення будівель, споруд та інженерно-технічних мереж з відповідними розрахунками, які надані Міжнародним дитячим центром ”Артек”.

”Я впевнений, що завдяки консолідованій роботі міністерства, уряду та самого трудового колективу оздоровниці за три-чотири роки МДЦ ”Артек” перевершить славу, яку мав за часів СРСР”, - запевнив Павленко.

Нагадаємо, у зв'язку з недофінансуванням "Артек" перестав приймати дітей, директор дитячого центру оголосив голодування. На 2009 рік було визначено дуже мале державне замовлення на закупівлю путівок, яке не забезпечувався реальним фінансуванням. Така ситуація зробила неможливою роботу центру протягом усього року і загрожувала звільненням 1600 співробітників.

Верховна рада 3 лютого збільшила витрати державного бюджету на закупівлю путівок Міжнародного дитячого центру "Артек" на 60 млн. гривень, тобто витрати бюджету збільшилися з 19 млн. до 79 млн. гривень.

20 лютого президент заветував закон про підтримку "Артеку" і "Молодої гвардії", 3 березня Верховна рада подолала вето президента.

Читайте також:

Депутати подолали вето Ющенка на закон про "Артек"

Ющенко ветував закон про "Артек"

Кабмін і ВР відмовились дати свої гроші "Артеку"

В "Артеці" розпочалася перша зміна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: