Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Артеменко та Сокирко вийшли з НСНУ

Екс-депутати від "Нашої України" Юрій Артеменко й Микола Сокирко 11 липня припинили своє членство в партії "Народний Союз Наша Україна".


Екс-депутати Верховної ради від фракції блоку "Наша Україна" Юрій Артеменко й Микола Сокирко 11 липня припинили своє членство в партії "Народний Союз Наша Україна".

Про це сказано в їхній спільній заяві, на яку посилаються "Українські Новини”.

Відповідно до заяви, причиною такого рішення стало згортання демократичних процесів у партії, через що Артеменко й Сокирко не мають можливості відстоювати свою позицію.

Зокрема, екс-члени НСНУ заявляють про ігнорування керівництвом партії думки рядових її членів і обласних організацій, особливо під час формування першої десятки Блоку "Наша Україна-Народна самооборона".

"Останньою краплею стала непрозора, недемократична й без обговорення на з'їзді процедура формування першої десятки мегаблоку", - сказано в заяві.

Також екс-депутати заявляють про невиконання керівництвом партії обіцянки скасування політреформи й інших непродуманих рішень, що, на їхню думку, призвели до підриву народної довіри до НСНУ й влади в цілому.

Артеменко також заявив про вихід зі складу політради партії й складанні повноважень керівника Запорізької облорганізації НСНУ. 

Сокирко також заявив про вихід зі складу політради партії та складання повноважень керівника Вінницької облорганізації НСНУ.

Як відомо, 28 червня НСНУ й "Народна самооборона" домовилися створити блок "Наша Україна-Народна самооборона" на вибори Ради.

"Рух-Українська правиця" прогнозує блок із НСНУ в найближчі дні.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції