Асфальт у землю: українців обурила "технологія" ямкового ремонту на Полтавщині

Асфальт у землю: українців обурила "технологія" ямкового ремонту на Полтавщині

Дата публікації
Перегляди
5284
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Асфальт у землю: українців обурила "технологія" ямкового ремонту на Полтавщині

Фото: Петрівсько-Роменська ОТГ

Ремонтники пояснюють, що мало що могли зробити з дорогою, яку не лагодили десятиліттями.

Світлини з Полтавщини, на яких дорожники латають аварійну ділянку шляху, наробили галасу в мережі, бо на них навіть неможна розібрати, де саме дорога, яку лагодять майстри. Журналісти знайшли скандальну ділянку обласної дороги та з’ясували, скільки витратили на такий її ремонт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ремонт дороги чи засипання асфальту в землю – світлини з Полтавщини обурили Мережу

Ремонт дороги чи засипання асфальту в землю – світлини з Полтавщини обурили Мережу

Жителі села Середняки на Полтавщині не добирають слів, коли йдеться про відремонтованій напередодні шмат дороги. "Ми тут у яму заїздили, а тепер стрибаємо. Який сенс?" - не розуміють водії. Цей ямковий ремонт обурив не лише місцевих, а й сотні користувачів інтернету, адже фото самого процесу з’явилися на сторінці об’єднаної громади і цей допис викликав резонанс. "Цікаво, скільки коштів витрачено на ці нові технології?" - питали юзери.

Місцеві жителі переконують, що їхати обласною трассою швидше за 20-30 км/год неможливо. За кілька сотень метрів від аварійної ділянки розпочинається гладенька дорога, яку зробили минулого року, але її протяжність невелика – десь зо 300 метрів. Далі бруківка – і там ситуація ще гірша. Люди кажуть, що цими дорогами мусять пересуватися швидкі – і ніхто не хоче опинитися на місці хворого.

Ремонтники у відповідь на скарги пояснюють, що грошей для ремонту виділяється обмаль, а на цю ділянку цьогоріч витратять лише 300 тисяч гривень – це, кажуть дорожники, або сотня метрів рівної дороги, або кілька кілометрів у латках. "Чесно кажучи, я думав, що аби тільки наші підрядники ці робили. Просто невдале фото", - каже керівник ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан. Він і сам спершу не зрозумів, що то за ремонт такий – засипати асфальт у землю. Подивившись на латки, визнає: покриття не рівне, але зробити по-іншому за ті ж гроші неможливо. "Ми вперше приїхали за 20 років ремонтувати. Укласти рівно асфальт ямковим ремонтом фізично неможливо", - стверджує він.

Разом із керівництвом громади вирішують витратити 130 тисяч гривень, що лишилися, на такий самий ямковий ремонт, який, кажуть, протримається 2-3 роки. А самі майстри обіцяють відновити пошкоджені грейдером латки вже за свій кошт.

Як повідомлялося, у перший день липня в Полтаві в мікрорайоні Огнівка автомобіль провалився під асфальт. Це сталося під час руху. На щастя, водій не постраждав. Факт провалу покриття зареєстрував Полтавський відділ поліції. Триває перевірка, встановлюються обставини події.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5284
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація