Асоціація євреїв назвала провокацією антифашистські акції у Львові

Асоціація євреїв попереджає про дестабілізацію міжетнічних відносин внаслідок антифашистських акцій.

Організації "Євреї проти антисемітизму" та "Євреї проти Гурвіця" не мають морального права говорити від імені євреїв України.

Про це йдеться в заяві президії Асоціації єврейських організацій і громад України (Вааду України).

"Одеські громадські організації, які називають себе "Євреї проти антисемітизму" та "Євреї проти Гурвіця", запланували проведення у Львові 22 червня "антифашистського" мітингу. За наявною у нас інформацією, ці організації не представляють ані єврейську громаду України, ані єврейську спільноту Одеси, і не мають жодного морального права говорити від імені євреїв України", - йдеться в заяві.

"Їх провокаційна діяльність, спрямована на дестабілізацію міжетнічних відносин в країні, раніше засуджувалася єврейськими громадськими організаціями Одеси, рабинами, організаціями колишніх в'язнів ґетто і концтаборів, праведниками народів світу, Посольством Держави Ізраїль в Україні", - уточнили в Вааді.

"Більше того, за наявною у нас інформацією, за цими ефемерними структурами стоять інтереси радикальних проросійських угрупувань, а керівництво обох Комітетів неодноразово було помічене у відвертій антисемітській пропаганді", - сказано в заяві.

Асоціація єврейських організацій і громад України, що об'єднує 266 організацій з 90 міст, рішуче засуджує спробу використання трагічної дати скорботи і пам'яті в політичних цілях.

Ваад підкреслює неприпустимість провокацій цього дня і закликає усі конструктивні державні, міські та громадські сили докласти своїх зусиль для мінімізації можливих негативних наслідків діяльності провокаторів.

Як відомо, раніше "Євреї проти антисемітизму" та "Євреї проти Гурвіця" заявили про намір провести 22 червня у Львові антифашистський мітинг.

Читайте також:

22 червня до Львова поїде Партія Сталіна на чолі з "в.о. вождя"

"Свобода" вимагає заборонити у Львові мітинг євреїв проти фашизму

У Львові націоналісти розмалювали стіни зображенням Януковича з простреленою головою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: