Віце-прем'єром з питань ЖКГ може стати мер Кіровограда

Мери відгукнулися на прохання Юлії Тимошенко надати "найбільш достойного" кандидата на посаду віце-прем'єра з питань регіональної політики та ЖКГ.

Асоціація міст України запропонувала уряду дві кандидатури на пост віце-прем'єра з регіональної політики і ЖКГ – мерів Вінниці та Кіровограда: члена партії "Наша Україна" Володимира Гройсмана і комуніста Володимира Пузакова.

Проте Володимир Гройсман повідомив, що вже зняв свою кандидатуру, оскільки не бачить необхідності у введенні такої посади.

Віце-президент Асоціації міст України Мирослав Пітцик заявив, що асоціація вже направила уряду свої кандидатури на призначення на пост віце-прем'єра з регіональної політики і ЖКГ. В той же час він вирішив зберегти інтригу довкола прізвищ кандидатів на цю посаду. "Поки ми нікого не називаємо", - сказав Пітцик.

Ясність в питання про призначення до уряду вніс мер Сум Геннадій Мінаєв.

"Я не дивлячись підписався під пропозицією асоціації висунути у віце-прем'єри мера Вінниці Володимира Гройсмана і, здається, мера Кіровограда Володимира Пузакова, - сказав Мінаєв. – Але для мене це не важливо – я вважаю, що треба не віце-прем'єра призначати, а знімати прем'єр-міністра".

Член президентської партії "Наша Україна", 28-річний Володимир Гройсман в 2006 році став наймолодшим мером міста обласного значення. У одному зі своїх післявиборних інтерв'ю він признався, що його кампанію підтримував Блок Юлії Тимошенко.

"Що стосується БЮТ, то ця політична сила, швидше за все, зупинила свій вибір на моїй кандидатурі свідомо", - заявив він тоді.

Вчора, 11 березня, Гройсман підтвердив своє висунення у віце-прем'єри, проте відразу ж заявив, що відмовляється.

"Мої колеги – глави міст запропонували мою кандидатуру на цю посаду, але я відмовився у зв'язку з тим, що не бачу можливості залишити місто і вінничан в такий непростий час", - заявив мер, підкресливши, що зараз немає необхідності в створенні посади віце-прем'єра з регіональної політики і ЖКГ.

В свою чергу у Партії регіонів вважають, що віце-прем'єром стане саме комуніст Пузаков.

"Компартія є асоційованим членом парламентської коаліції. Її представникам вже відданий Держкомітет лісового господарства, Укрспирт і Укравтодор. Тепер, щоб вже намертво прив'язати до себе комуністів, Юлія Тимошенко віддасть їм пост віце-прем'єра", - заявив депутат від ПР Михайло Чечетов.

Нагадаємо, 20 лютого в ході зібрання Асоціації міст України прем'єр Юлія Тимошенко запропонувала асоціації вибрати "найбільш достойного" і внести його кандидатуру на пост віце-прем'єра з регіональної політики і ЖКГ.

Відзначимо, що така посада в уряді Тимошенко вже існувала – в 2005 році, коли лідер БЮТ вперше очолила Кабінет міністрів, пост віце-прем'єра з регіональної політики займав нинішній заступник глави Секретаріату президента Роман Безсмертний.

Читайте також:

БЮТ знайшов нові способи скасувати вибори на Тернопільщині

БЮТ готує Черновецькому нові перевибори

Мера британського міста арештували за підозрою в корупції

Хорошковський: СБУ виходить на корупційну верхівку уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: