Астролог Глоба продовжує вірити в перемогу Тимошенко

Астролог Глоба, який пророкував Тимошенко перемогу на виборах, не змінив свою думку після оголошення екзит-полів і сподівається, що прем'єр представляє світлі сили.

Астролог Павло Глоба все ще вірить у можливість перемоги на президентських виборах прем'єра Юлії Тимошенко.

Так він прокоментував результати екзит-полів, які віддали перемогу лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу. "Я все ще продовжую вірити в Юлію Володимирівну, я думаю, що вона не здасться", - заявив астролог.

Він нагадав, що в 2004 році Віктор Янукович "вже по-суті переміг", а в результаті президентом став Віктор Ющенко. Тому астролог запропонував простежити за розвитком подій в Україні в найближчі два дні.

Пояснюючи свої попередні прогнози про те, що він "не бачить Януковича", Глоба сказав, що мова йшла про те, що йому просто невідомий точний час народження глави Партії регіонів, і нібито самі журналісти трактували його слова як відсутність перспектив на перемогу у цього кандидата.

Торкаючись перспектив Тимошенко, астролог звернув увагу на те, що їй виповнилося 49 років, а ця цифра виходить, якщо помножити сім на сім.

"Усе буде залежати від того, представником темних або світлих сил вона є, тому що кожен рік, кратний семи, пов'язаний з янголом-охоронцем. Так от, якщо вона дійсно та світла людина, за яку себе видає, тоді вона справді переможе. Якщо ж це брехня і передвиборчий піар - тоді вона програє"- пояснив астролог.

"Роки, кратні семи, єдині роки, коли все вирішують темні або світлі сили. Тому я зараз за нею (Тимошенко) з трепетом і спостерігаю", - зазначив Глоба. Він підкреслив, що особисто не бачився з Тимошенко десять років.

Глоба також уточнив свій прогноз щодо здоров'я Януковича: "Якщо він переможе, то йому дійсно доведеться лікуватися від нервового перенапруження, тому що це дуже серйозна кампанія".

За словами Глоби, Україна поступово буде рухатися в бік сильної президентської республіки. І на наступних виборах президентом стане висуванець з військових кіл, запевнив астролог.

Раніше Глоба заявляв, що на президентських виборах переможе Тимошенко, і прогнозував, що вона буде правити в Україні не менше десяти років.

Віктора Януковича астролог "не бачив" у переможцях президентських перегонах.

Читайте також:

Астролог Глоба назвав ім'я майбутнього президента України

За всіма екзит-полами переміг Янукович

Тимошенко перемагає в 14 регіонах, а Янукович - у 11

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: