Астрологи пропонують провести вибори президента України після 10-го березня

В астрологів свій погляд на вибори президента України. Вони впевнені, що коли вибрати президента до 10 березня, то він буде нещасливим і непорядним.

Учасники 13-ї міжнародної конференції астрологів "Астрологія і езотеричні знання на службі суспільству", обговорюючи в Одесі напрацювання в галузі астрології, а також представляючи наукові праці, книги і астрологічні календарі, поділилися також політичними прогнозами щодо України.

Зокрема, київський астропсихолог Олена Осипенко, яка презентувала астрологічний календар для України на 2010 рік, прогнозує "з 20 грудня по 10 березня для України несприятливий період".

З урахуванням цього, переконана вона, "вибори Президента України краще було б провести після 10 березня - інакше новообраний Президент зіткнеться в цей період з труднощами". "У цей період взагалі всім людям небажано починати будь-які проекти. А ось у другій половині березня вимальовується відновлення стабільності, наступить період духовної свідомості і порядності", - зазначила вона.

"Наступний важкий етап для України починається у жовтні і продовжиться майже до кінця року. Це час безладів, інтриг і невдач у політиці", - прогнозує Осипенко.

"За моїми прогнозами, наприкінці грудня 2009 року можливо загострення взаємин України з іноземними партнерами", – зробив також лаконічне повідомлення організатор конференції, президент Одеської обласної астрологічної асоціації Олег Мурашко.

На 13-й міжнародній науково-практичній конференції, в якій беруть участь астрологи України, Росії, Республіки Молдова і США, відбулася також презентація двох книг: "Двудушие" - з серії "Езотеричний роман" письменника Алана Останіна і "Эзотеризм астрологии" - перекладена з французької мови харківським астрологом Олександром Волгіним.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія України оцінила витрати на організацію і проведення чергових виборів президента, позачергових місцевих виборів, а також функціонування державного реєстру виборців у 2010 році.

Як йдеться в постанові Центрвиборчкому, прийнятій на сьогоднішньому засіданні, організація та проведення чергових виборів президента в 2010 році обійдеться в 1,532 млрд гривень. ЦВК прийняла бюджетний запит за бюджетною програмою Проведення виборів президента до проекту державного бюджету на 2010 рік 10 голосами членів комісії.

Загальний обсяг витрат на вибори і в 2009, і в 2010 ЦВК оцінює в 1,744 млрд гривень.

Читайте також:

ЦВК затвердила півтора мільярда на вибори президента

Тимошенко: я переможу на виборах, і більше мені не будуть заважати

Ющенко заветує закон про вибори президента

Вартість реєстрації кандидатом у президенти збільшили у 5 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: