Перейти до змісту
Астрологи пророкують новий кінець світу на цьогорічний Великдень

Астрологи пророкують новий кінець світу на цьогорічний Великдень

Астрономи радять не довіряти таким передбаченням, а психологи пояснюють – чому.

Астрологи пророкують черговий кінець світу на 28 квітня. Однак довіряти таким прогнозам не варто, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

1999-й рік, перевернуте число звіра, людству кінець – але всі вижили. Не менш страшним у передбаченнях був "Міленіум", але й тоді пронесло. Не сталось апокаліпсису й 2012-го, коли закінчився календар Майя. Найсвіжіший кінець світу мав статися 24 лютого цього року, коли смертоносна планета Нібіру мала спровокувати зсув полюсів і знищити все живе, але і це пророцтво не збулось.

Відео Астрологи пророкують іще один апокаліпсис на 28 квітня

Деякі астрологи пророкують кінець світу на 28 квітня 2019 року. Коли люди чекають на катастрофічні зміни, добряче заробляють власники магазинів. Із полиць змітають навіть те, що не вдавалося продати впродовж багатьох років. Змінюється все, але не страх людини перед змінами, каже психолог. Кореспонденти ТСН зібрали аргументи "за" і "проти".  

Астрологи пророкують іще один апокаліпсис на 28 квітня

"Із 2011 до 2025 закінчується певний великий старий період і починається новий. Але це не мало бути апокаліптично, це щодня будуть катастрофи. Внаслідок за три роки, коли ці маленькі зміни складуться, ми побачимо, що живемо цілковито в іншому світі. Має змінитися політичний устрій різних країн", - вважає керівник міжнародної філософської школи "Прадавнє таємне знання" Ігор Мехеда.

Змінюється все, але не страх людини перед змінами – так вважають психологи. Фахівці переконані, що переважна більшість передбачень – це маніпуляція, бо атмосфера страху найзручніша для керування масами та нав’язування їм потрібного напрямку думок. Коли люди чекають на катастрофічні зміни, добряче заробляють власники магазинів – із полиць змітають навіть те, що не вдавалося продати впродовж багатьох років. "За допомогою цієї ідеї людей можна змусити робити те, що ми хочемо. Маркетологи теж помітили, що люди чудово реагують на ці апокаліпсиси, і тому час від час вмикають – ця ідея дуже добре працює. Це добре працює, коли потрібно відволікти людей від існуючих проблем", - коментує ситуацію психолог Наталія Ломоносова.

Астрономи додають, що найближчі 200 років на Землю не збирається падати жоден астероїд, який нині відомий людству. Щоправда, всі небезпеки вчені не можуть передбачити. "Імовірність існує формально, але вона в принципі маленька, і людство може про неї і не думати. Для цього існують спостерігачі за цим небом, існують інші фахівці, які можуть запобігти цьому", - пояснив старший науковий співробітник астрономічної обсерваторії Анатолій Казанцев.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин