Астрологи пророкують розкол Партії регіонів

Зірки обіцяють, що частина регіоналів повторить долю Тимошенко та її оточення, а частина буде керувати країною та боротися зі своїми ж.

Зорі віщують розкол в Партії регіонів. Такий прогноз озвучила провідний астролог Науково-дослідного інституту класичної астрології Галина Побережна в ефірі одного з телеканалів.

"Космічний сценарій існує об'єктивно незалежно від наших побажань. Всі наші політики вписані в цей сценарій і грають свої ролі. Оскільки всі циклічно - є певний алгоритм цього сценарію", - розповіла астролог.

На її думку, про прийдешній розкол у лавах регіоналів говорять масові акції протесту проти Податкового кодексу, що пройшли недавно по Україні.

"Протиборство - це шанс, от візьмемо біло-блакитних і помаранчевих - вони помінялися місцями, помаранчеві - стали владою, перемогли, біло-блакитні - відійшли від влади. Далі відбулася поляризація помаранчевого табору - Тимошенко і Ющенко, Тимошенко перемогла. І потім вона вийшла на протиборство з біло-блакитними, які програли в минулий раз, але на цей - перемогли. Що тепер буде? Тепер починається роз'єднання біло-блакитних. Виступ підприємців це чітко показав", - пояснила співробітниця НДІ.

Додамо, що, як повідомлялося, астрологи передбачили президентові Віктору Януковичу (Раку за гороскопом) складний, але продуктивний рік. Президенту радять прислухатися до людей, щоб уникнути народного обурення.

Читайте також:

Астрологи у 2011 не пророчать для України нічого доброго

Астрологи: у 2013 році Україна розколеться на дві частини

Астрологи склали гороскоп для політиків: у Азарова "зірковий час"

Гороскоп для політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: