Астрологи розповіли, коли Україна отримає безвізовий режим з ЄС

ТСН.ua поцікавився в експертів, коли зірки пророкують українцям зняття усіх обмежень у подорожах до Європи.

Наприкінці грудня Єврокомісія оприлюднила позитивний звіт щодо надання Україні безвізового режиму і вже на початку 2016 року має виступити із законодавчою ініціативою щодо зняття візових вимог для українців. Далі справа буде вже за Радою ЄС та Європарламентом.

Тож поки це ще не означає скасування віз узагалі. Україна ще має виконати до кінця План дій з візової лібералізації. З початку 2016 року українцям можуть дозволити хіба що в'їжджати до зони Шенгену на короткий строк без віз.

Тож ТСН.ua поцікавився в астрологів, коли зірки пророкують українцям зняття і цих обмежень у подорожах до Європи.

Наталя Нестеренко
Астролог Наталя Нестеренко:

- Істотне просування у міжнародних відносинах та у вирішенні усіх відповідних питань, у тому числі питань безвізового режиму, можна очікувати в січні-лютому.

Далі, в результаті політичної кризи навесні і восени, відносини з міжнародним співтовариством можуть бути істотно ускладнені, темпи співпраці уповільнені. Тим не менш, важливих рішень щодо безвізового режиму можна очікувати в період з кінця травня по серпень.

Але є серйозні підстави вважати, що в 2016 році, і особливо наприкінці літа-осені безвізовий режим може бути заблокований через політичну ситуацію.

Астролог Влад Росс
УНІАН
Астролог Влад Росс:

- Я завжди говорив, що цього року безвізовий режим нам не дадуть. Але в 2016 році, особливо до його кінця, настане сприятливий збіг обставин: з липня Юпітер входить в знак Терези, а Терези - це законність та можливості хороших взаємин з ЄС. Тому до кінця 2016 року безвізовий режим однозначно буде.

Тим часом відносини з Євросоюзом будуть зміцнюватися. Точка неповернення була у 2013 році - на початку 2014-го, коли відбувся Майдан. Тепер ми вже ніколи не будемо з Росією - ми будемо з Євросоюзом. При цьому у НАТО ми також будемо, але поки Путін при владі нам НАТО не бачити.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: