Астрологи розповіли, як пережити ретроградний Марс та чому серпень може стати доленосним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фахівці рекомендують втриматись від серйозних рішень та реалізації масштабних планів до кінця червня.

Ретроградний Марс, кажуть астрологи, викликає агресію, роздратованість і безкомпромісність – саме це, впевнені фахівці, чекає на планету відсьогодні і аж до 30 червня. Астрологи кажуть - червона планета входить у найближчу до нашої точку і починає рух у зворотному напрямку. Що робити, щоб не стати жертвою негативного впливу Марса, дізнавалася кореспондент ТСН.

Таке буває раз на 2 роки. Саме стільки часу треба Марсові, аби наздогнати Землю. У цій найвіддаленішій точці відстань між планетами - понад 400 мільйонів кілометрів. І що ближче Марс наближається до Землі, то повільніше рухається. А коли між ними залишається десь 60 мільйонів кілометрів, астрологи кажуть, він геть уповільнюється і починає ніби відкочуватися назад. Цей ефект називають ретроградністю і Марса в такому стані радять остерігатися.

"Ретроградність небезпечна тим, що можна наробити помилок, тому небажано найважливіші вчинки, справи, бізнес починати в період ретроградності. Вся агресія, натиск і сила, які були неправомірно застосовані в цей час, вони програють", - каже астролог Людмила Халанська.

Результати проявляються не одразу. Під час попередньої ретроградності - два роки тому - Росія анексувала Крим і розв'язала війну. Для неї це закінчиться погано, каже астролог. А от в української нової влади є шанс на успіх - встигли сформуватися до ретроградного Марса. Вірити в такі прогнози чи ні - кожен вирішує сам.

"Якщо ти знаєш, що планета Марс веде до агресії, веде до чогось такому бурхливому в твоєму житті, в житті навіть країни, оточуючих, близьких людей, то доцільно в такий день давати собі установку - не нашкодь", - застерігає психоневролог Наталія Зданєвич.

До кінця червня астрологи радять присвятити себе підтягуванню хвостів і пасивній побудові планів на майбутнє - з липня. Щоправда, передихнути космос дасть тільки місяць – Плутон у серпні залишиться без аспектів, а це обіцяє історичні зміни.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Відео Марс завтра максимально наблизиться до землі

Залиште свій коментар

Вибір редакції