Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Астронавт із США, який розгорнув у космосі український прапор, прилетів до Дніпра

Найближчими днями він відвідає ще й Київ і Житомир.

До України прибув американський астронавт Рендольф Брезник, аби надихнути українців на польоти у космос, йдеться в ТСН.12.00.

Він був там двічі й за дві експедиції 5 разів виходив у  відкритий космос. Саме Ренді минулої осені, другий після українського космонавта Леоніда Каденюка, розгорнув на орбіті український прапор. 

Американця пов’язують з Україною і родинні звязки. 10 років тому він всиновив хлопчика з Дніпра. Уайету наразі 12, і він приїхав разом із батьком.

В аеропорту їх зустрічали студенти - фізики й програмісти, які мріють і самі полетіти в космос.  Брезник поговорив із ними 10 хвилин і  рушив далі. Попереду у астронавта три дні зустрічей з молоддю. Сьогодні  в Дніпрі. На черзі - Київ та Житомир.

«Я хочу сказати молодим людям, що єдине обмеження, яке ви маєте - те, яке ви самі на себе наклали. Кажіть просто - я можу це зробити. Багато людей у світі досягли чогось, тому що в своїх головах вирішили, що вони дійсно цього хочуть», - каже астронавт.  

ВідеоПолетіти у космос може кожен: астронавт NASA поспілкувався з українською молоддю

Рендольф Брезник був у космосі двічі, 5 разів виходив у відкритий космос. Саме Ренді минулої осені - другий після українського космонавта Леоніда Каденюка - розгорнув на орбіті український прапор. Пов'язують американця з нашою державою і родинні зв'язки.

Полетіти у космос може кожен: астронавт NASA поспілкувався з українською молоддю

Легендарний український прапор, з яким Рендольф Брезнік літав у космос, астронавт сьогодні розгорнув у Дніпрі. Він разом із сином вже прогулялись вулицями рідного для хлопчика міста. Зранку ж Рендольф встиг відвідати місцевий аерокосмічний музей, роздати сотні автографів, зробити селфі з дорослими та маленькими своїми прихильниками й відповісти на запитання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції