Атаковано офіс БЮТ

Сьогодні близько третьої години ночі було скоєно розбійний напад на офіс Харківської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина».

Про це повідомили в прес-службі парторганізації.

У повідомленні сказано, що близько третьої години ночі, група невідомих закидала партійний офіс камінням і банками з чорною фарбою. Важкими металевими предметами були пошкоджені двері і вікна будівлі.

За словами охоронців офісу, нападників було близько 10 чоловік. «Судячи по тому, як діяли хулігани, ця акція була добре спланованою і організованою. Зловмисникам вистачило буквально кількох хвилин для того, щоб вибити практично всі вікна в будівлі і безперешкодно зникнути. Нападників не налякало навіть те, що буквально на відстані 50 метрів від офісу знаходиться обласне управління МВС та обласне управління СБУ в Харківській області», - йдеться в повідомленні.

Також у ньому наводиться думка харківських експертів про те, що хуліганський напад на офіс БЮТ є «логічним продовженням» конфлікту між харківськими міською владою і підприємцями міста в особі концерну «Авек», що належить народному депутату України п`ятого скликання Олександру Фельдману – представнику БЮТ у регіоні. 

Вхід
Фото: byut.com.ua

«Події минулої ночі свідчать про те, що міська «партія влади» в особі секретаря міськради Геннадія Кернеса і мера Михайла Добкіна – не збираються відмовлятися від кримінальних методів боротьби з політичними опонентами», - йдеться в повідомленні прес-служби.

При цьому, члени Харківської обласної парторганізації «ВО «Батьківщина» не виключають можливості повторення таких хуліганських дій по мірі наближення дострокових парламентських виборів.

Зараз на місці нападу працюють представники правоохоронних органів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: