Аудит діяльності Тимошенко проводитиме компанія, що допомагала Моніці Левінські

Лідер БЮТ вважає, що чинний уряд зможе "у ручному режимі" керувати аудиторським процесом для організації політичних репресій.

Лідер БЮТ, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що чинний уряд залучає до аудиту діяльності своїх попередників компанію, яка ніколи не займалася аудиторською діяльністю.

"Це дуже маленька компанія, яка надавала в тому числі послуги Моніці Левінські по захисту у всіх тих подіях, які відбувалися у Сполучених Штатах. Ця компанія не має досвіду з проведення аудиту, тому ми будемо звертатися до світової спільноти, щоб вони надали Україні поради і послуги справжніх аудиторських компаній, а не штучних таких проектів", - заявила Тимошенко.

Вона вважає, що чинний уряд зможе "у ручному режимі" керувати аудиторським процесом та компанією, яка запрошується виключно для організації політичних репресій проти опозиції.

Кабінет міністрів вирішив залучити американську юридичну компанію Trout Cacheris, PLLC (Вашингтон) для проведення перевірки ефективності використання бюджетних коштів попереднім урядом Юлії Тимошенко в 2008-2009 роках і 1 кварталі 2010 року.

Раніше голова фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов заявив, що діяльність лідера блоку її імені Юлії Тимошенко заслуговує на суд міжнародного трибуналу.

Читайте також: 

У ПР попередили Тимошенко, що вона "дограється" до трибуналу 

Тимошенко звинуватила уряд у здачі всієї української енергетики Росії

Тимошенко похвалилася першою перемогою над урядом

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: